Tytuł Ogłoszenia:

Wypożyczalnia Samochodów rentcar24.pl

Dodano: 2017-07-10 21:23:53

Kontakt:

Rentcar24

780166818

Wypozyczalnia samochodów jelenia góra

Rentcar24 - wypożyczalnia pojazdów z nowoczesnymi autami. Namawiamy do skorzystania z rodzimej ciekawej Oferty na podnajem aut.
Mamy samochody osobowe w różnych segmentach klasowych oraz busy 9 osobowe. Wyjazd służbowy, na wczasy, wycieczka rodzinna - dzięki naszej wypożyczalni to nie probiem!

Wynajmujemy pojazdy na jakikolwiek okres czasu.
Posiadamy także dobrą ofertę dla firm i instytucji. Możesz wynająć pojazd łącznie z kierowcą bądź w systemie door to door. Wówczas auto zostanie przekazane pod twoje drzwi.
Miałeś kolizję? Wynajmujemy samochód jako pojazd zastępczy.
Oto nasze wybrane auta dostępne w ofercie:

Volkswagen T6 - bus 9 osobowy, wyposażony w klimę, poduszki powietrzne. ABS, radio z MP3 i Bluetooth. Auto rocznikowo z 2016 roku z napędem Diesel z 102 końmi mechanicznymi. Niesłychanie oszczędne auto jak na swoją masę bo spala przeciętnie 7.5 litra na 100 kilometrów.

Ford Focus - to auto kompaktowe znakomite do miasta oraz w trasy. Modele bogato wyposażone, na pokładzie znajduje się klima automatyczna, poduszki i kurtyny powietrzne, podgrzewane lusterka czy radio z MP3 i Bluetooth. Auta z 2016 roku z automatyczną skrzynią biegów, zaopatrzone w oszczędny silnik Diesel ze 140 KM. Mnóstwo aut odnajdziesz na naszej stronie internetowej: www.rentcar24.pl

Rentcar24

  Główne zdjecie: